NARVYDAS NAUJALIS filme „Ko nežino vyrai“: „Man šitą filmą filmuojant buvo labai daug azarto”

Rugsėjo 16 dieną kino teatruose pasirodė Roberto Kuliūno režisuotas filmas „Ko nežino vyrai“. Tikriausiai daugelis kino industrijos atstovų jį įvardintų kaip komercinį filmą, o ne arthauzinį, bet kalbant kartu su Narvydu nusprendėme neskirstyti komercinis ar arthauzinis kinas – mes tiesiog kalbėsimės, šiuo atveju, apie žiūrovišką filmą.

Su Narvydu pokalbiu metu ne tik kalbėjomės apie filmo techninę dalį, vizualinius sumanymus, bet palietėme ir kitas temas: „Filmuoti ir žiūrėti filmus yra skirtingas reikalas. Kai kurie ignoruoja filmo techninę kokybę – tada yra problema, arba visai neskiria dėmesio, tam neturi pinigų. Bet tai nebuvo šio filmo atvejis, nes turėjau kūrybinės erdvės aikštelėje. Komercinio kino Lietuvoje yra visokio: labai prasto, bet yra ir kokybiško. Skirtingus filmus reikėtų vertinti skirtingai”.

„Aš šiaip nemėgstu apibendrinimų kaip lietuviškas, komercinis, kino centro filmas ir pnš. Man tai yra asmenybių reikalas. Yra autorius ir man jis svarbiausias, Svarbiausia tai, ką jis nori pasakyti”.

Visą pokalbį su Narvydu Naujaliu galite pasiklausyti čia:

Daugiau tinklaraščio įrašų

No more posts to show